sobota, 23 wrzesień 2023 15:27

Kolczyki bez przekłuwania będą prawdziwym hitem tej jesieni!

Kolczyki na uszach Kolczyki na uszach mat.prasowe

Wciąż odwlekasz w czasie decyzję o przekłuciu uszu i na samą myśl o wizycie w gabinecie piercingu kręci Ci się w głowie? Mamy dla Ciebie alternatywne rozwiązanie dla standardowych kolczyków, które nie tylko ustrzeże Cię przed wizytą w gabinecie, ale również będzie prawdziwym hitem tej jesieni. Sięgnij po kolczyki zakładane na uszy bez przekłuwania i uzupełnij swoją stylizację o nietuzinkowe wzory biżuterii. Sprawdź rodzaje kolczyków bez przekłuwania, a także dowiedz się więcej o biżuterii hipoalergicznej, by nie doświadczyć przykrych objawów uczulenia.

 

Klipsy – hit czy kit?

Chociaż klipsy mogą kojarzyć się z modą lat 80. i 90., tak naprawdę nigdy nie wyszły z trendów, a najbliższej jesieni będą prawdziwym hitem. Są świetnym rozwiązaniem dla osób, które panicznie boją się przekłucia uszu. Kolczyki na uszach typu klipsy to biżuteria, którą zakłada się na płatek ucha za pomocą specjalnego zatrzasku na tylnej powierzchni ucha. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale również bardzo praktyczne.

Należy jednak pamiętać, by klipsy miały solidne zapięcie, w przeciwnym razie ozdoby mogą się przesuwać na płatku ucha, a także zagubić w trakcie codziennych czynności lub tanecznych imprez.

Jakie klipsy będą najmodniejsze tej jesieni?  Przede wszystkim postaw na kolory, które jednoznacznie kojarzą się właśnie z tą porą roku. Nie bój się różnych odcieni brązu, czerwieni, a także barwy żółtej. Czy wiesz, że swoje własne i nietuzinkowe klipsy możesz stworzyć samodzielnie? Wystarczy zamówić dla siebie bazy do klipsów i ozdobić je za pomocą różnych materiałów – perełek, tkanin, kryształów, frędzli, figurek. To świetna zabawa i zajęcie, które pomoże Ci stworzyć wyjątkowe kolczyki na ucho.

Kolczyki zakładane za pomocą magnesów

Drugim rozwiązaniem dla osób, które nie chcą przekłuwać uszu, a chcą się pięknie prezentować tej jesieni, są kolczyki na uszach zakładane dzięki przyciągającym się wzajemnie magnesom. Nie wiele osób wie o tym rozwiązaniu, dlatego w kilku słowach postaramy się o nich opowiedzieć.

Kolczyki na ucho tego typu sprawdzają się przede wszystkim w przypadku lekkich ozdób, które nie obciążają zbytnio ucha. Zbyt bogate i ciężkie zdobienia mogą przeważyć siłę przyciągania magnesów, co spowoduje odpięcie kolczyków.

Co ciekawe, kolczyki zakładane za pomocą magnesów mogą być noszone nie tylko na płatkach uszu. Można również zdecydować się na warianty zakładane do nosa i w ten sposób uzupełnić jesienną stylizację.

A co z materiałem, z jakiego wykonane są kolczyki? Czy każde ozdoby mogą być noszone przez osoby zmagające się z alergią kontaktową? Absolutnie nie. O zaletach biżuterii hipoalergicznej dowiecie się poniżej.

Kolczyki hipoalergiczne – propozycja dla osób zmagających się z alergią kontaktową

Uczulenie na nikiel, kadm, pallad czy metale szlachetne staje się coraz powszechniejszym problemem u dorosłych i dzieci. Objawami tego problemu są wysypka, zaczerwienienie, świąd i pokrzywka w miejscu bezpośredniego kontaktu tych metali zawartych w biżuterii ze skórą. By nie mierzyć się z wymienionymi dolegliwościami, proponujemy zakładać ozdoby marki Blomdahl wykonane z tytanu i plastiku medycznego, które są całkowicie wolne od alergizujących metali. Dzięki temu bez przeszkód i uciążliwych symptomów będziesz się cieszyć ze swojej nowej, jesiennej stylizacji biżuteryjnej.

Odwiedź oficjalną stronę Blomdahl i zapoznaj się z nietuzinkowymi wzorami i kolorami kolczyków, które podkreślą atuty Twojej urody i będą bezpieczne dla Twojego zdrowia.