poniedziałek, 08 kwiecień 2024 13:39

Stylowe rajstopy na wiosnę 2024

Rajstopy na wiosnę 2024 Rajstopy na wiosnę 2024 fot: pixabay

W tym sezonie nie tylko rurki wracają na nowo do naszych szaf. Wśród modowych rewelacji, które przeżywają swój renesans, znajdują się męskie krawaty noszone przez kobiety, kolorowe rajstopy oraz coś, co jeszcze niedawno było uznawane za obciach. Mowa tutaj o podkolanówkach - tych rajstopowych.

 

Rajstopy na czele trendów

"Białe rajstopy już od dawna kojarzyły się nam wyłącznie z sezonem komunijnym, podobnie jak kolorowe rajstopy, które przywoływały na myśl czasy szkolne. Teraz obie te opcje powracają i to w wielkim stylu" - podkreśla stylistka Marta Pożarlik. Istnieje jednak złota zasada, aby uniknąć modowych wpadek - buty muszą być w tym samym kolorze, co rajstopy.

Powrót panterki

Panterka, zawsze budząca kontrowersje, znów staje się hitem wiosny 2024 według "Vogue". Choć wielu z nas uważała ten wzór za przestarzały, okazuje się, że panterka wciąż towarzyszy nam w modzie. Dlatego warto przemycać ją w stylizacjach z umiarem, aby uniknąć nadmiaru.

Trendy z męskiej szafy

Modowy boom na damskie garnitury trwa od kilku sezonów, a teraz przyszedł czas na krawaty. Kobiety coraz chętniej sięgają po męskie dodatki, zestawiając je z różnorodnymi stylizacjami. Z kolei materiałowe opaski na włosy, które jeszcze niedawno kojarzyły się z dziecięcymi przebraniami, stają się podstawą wielu modnych looków. To także praktyczne rozwiązanie na "zły dzień włosów".