sobota, 15 lipiec 2023 13:35

Jaka dieta z dostawą w Piasecznie jest warta zakupu?

catering dietetyczny z dostawą na terenie Piaseczna catering dietetyczny z dostawą na terenie Piaseczna mat.prasowe

Catering dietetyczny jest tak popularnym trendem w ostatnich latach, że w samym Piasecznie nie brakuje firm oferujących zdrową dietę pudełkową. Jeśli dodamy do tego oferty firm, które nie stacjonują w Piasecznie, ale i tam dowożą zamówione posiłki, okazuje się, że potencjalny klient staje wobec dylematu. Jaki catering dietetyczny z dostawą na terenie Piaseczna warto brać pod uwagę? Poniżej znajdują się najlepsze propozycje.

 

Goodie Foodie

Goodie Foodie to doświadczona firma cateringowa, która od lat zapewnia swoim klientom posiłki najwyższej jakości. Twórcy firmy stawiają na potrawy pozbawione pszenicy i bazujące na bezglutenowych zbożach. Co więcej, całkowicie zrezygnowali z produktów przetworzonych i niezdrowych dodatków. Podstawą posiłków są tutaj sezonowe produkty lokalnych dostawców oraz wszelkie produkty bogate w cenne dla ludzkiego organizmu składniki odżywcze. Goodie Foodie oferuje duży wybór posiłków zarówno w diecie standardowej, jak i w specjalistycznych dietach odchudzających czy też tworzonych z myślą o sportowcach. 

Eat-Fit.eu

To znakomita propozycja dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo, nie wydawać zbyt dużych pieniędzy na posiłki, a przy okazji wybierać z bardzo bogatej karty dań. Posiłki są podzielone na specjalne kategorie, dzięki czemu w menu dość szybko można znaleźć ofertę przygotowaną z myślą o osobach chorujących na cukrzycę, hashimoto czy też z myślą o osobach, które nie jedzą glutenu, laktozy, mięsa czy ryb. Dostawy są realizowane do ponad dwóch tysięcy miejscowości na terenie Polski i są darmowe. Ceny posiłków są z kolei zależne od ich kaloryczności oraz rodzaju. Przykładowo dieta standardowa, która obejmuje zestaw dań na cały dzień o łącznej kaloryczności nieprzekraczającej 1000 kalorii, kosztuje pięćdziesiąt osiem złotych do czternastu dni i sześć złotych mniej w przypadku zamówień na więcej niż czternaście dni. Ta sama dieta o kaloryczności na granicy 3000 kalorii będzie kosztowała osiemdziesiąt trzy złote za dzień do dwóch tygodni i pięć złotych mniej za zamówienia na dłużej niż dwa tygodnie.

Maczfit

Maczfit to firma działająca na terenie całej Polski, dlatego z jej usług nie trzeba rezygnować nawet podczas wakacji czy wyjazdów o innym charakterze. Firma oferuje nie tylko pyszne dania dostosowane do różnych potrzeb, ale również bezpłatne konsultacje dietetyczne ze specjalistami czy program lojalnościowy, który pozwala stałym klientom załapać się na atrakcyjne rabaty podczas zamawiania posiłków.